Przychodnia Barwinek - Kielce
2018-05-07 00:16:00
Otwarcie przychodni barwinek!
PRZYCHODNIA „BARWINEK” JUŻ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

Drodzy Państwo z przyjemnością informujemy, że nasza przychodnia W 2 maja została oficjalnie i uroczyście otwarta. Wszyscy Państwo, którzy uczestniczyli w uroczystości otwarcia mieli okazję już się przekonać jak nowoczesna jest nasza przychodnia, a co najważniejsze – poznać nasz wiecznie uśmiechnięty oraz niesamowity pod wieloma względami personel. Tych, którym nie udało się spotkać z nami w pierwszym dniu funkcjonowania przychodni serdecznie zapraszamy - mogą Państwo nad odwiedzać od poniedziałku do piątku od 08:00 do 18:00
Oficjalne otwarcia oznacza, że już dziś mogą Państwo korzystać z: usług wysokiego standardu, wygodnych terminów wizyt, komfortowej współpracy z personelem medycznym, nowoczesnego wyposażenia, bazy informacji na temat profilaktyki oraz leczenia, indywidualnego podejścia oraz przyjaznej atmosfery.
Dla przypomnienia wymienimy raz jeszcze usługi, w jakich specjalizuje się przychodnia „Barwinek”:
- opieka pielęgniarska,
- opieka położnicza,
- lekarskie wizyty domowe,
- badania laboratoryjne,
- badania EKG,
- wykonanie specjalistycznych zabiegów,
- szczepienia,
- badania bilansowe,
- uczestnictwo w programach profilaktycznych.


Zapraszamy wszystkich Państwa do składania bezpłatnych deklaracji wyboru lekarza rodzinnego oraz wygodnego rejestrowania na wizyty lekarskie. Mają Państwo poza standardowymi metodami rejestracji, czyli telefonicznymi bądź umawiając wizytę bezpośrednio w przychodni, możliwość rejestracji on-line

Dziękujemy jeszcze raz licznie przybyłym gościom, którzy odwiedzili nas w tym szczególnym dniu.

NASI PARTNERZYŚwiadczymy usługi medyczne dla całej rodziny w przyjaznej atmosferze przez profesjonalny zespół lekarzy i pielęgniarek. U nas pacjent zawsze jest najważniejszy.

Od początku swej działalności pragniemy kojarzyć się z rzetelnością, dobrą organizacją i profesjonalizmem udzielanych świadczeń zdrowotnych.
Dane kontaktowe
PRZYCHODNIA RODZINNA BARWINEK
Starowapiennikowa 42A/U3
25-112 Kielce
Telefon: +48 515 163 162
E-mail:
Godziny pracy:
pn-pt: od 08:00 do 18:00
sobota: 08:30 do 16:00

Media społecznościowe
Wszystkie prawa zastrzeżone Przychodnia Barwinek designed by DotRed Polityka prywatności Cennik