Przychodnia Barwinek - Kielce
2020-09-25 20:41:52
Urządzenia filtrujące powietrze
Szanowni Państwo,

Troska o bezpieczeństwo naszych pacjentów i pracowników jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego zamontowaliśmy urządzenia do oczyszczania i dezynfekcji powietrza z wirusów i bakterii.

Jak to działa?

Przepływowa lampa UV-C emituje promieniowanie biobójcze, eliminujące bakterie, wirusy i wszelkie inne drobnoustroje. Promieniowanie nie wydostaje się na zewnątrz urządzenia, więc jest bezpieczne dla osób przebywających w pomieszczeniach.

Oczyszczacz powietrza całkowicie wymienia powietrze w pomieszczeniu co 45 minut, pochłaniając nawet najmniejsze cząsteczki PM1, w tym wirusy i bakterie. Wyposażony jest w filtr HEPA H14, który posiada ponad 99,995% skuteczności.

Dzięki tym wyjątkowym rozwiązaniom technologicznym, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu maksimum aktualnie dostępnej ochrony w czasie wizyt w naszej przychodni.

NASI PARTNERZYŚwiadczymy usługi medyczne dla całej rodziny w przyjaznej atmosferze przez profesjonalny zespół lekarzy i pielęgniarek. U nas pacjent zawsze jest najważniejszy.

Od początku swej działalności pragniemy kojarzyć się z rzetelnością, dobrą organizacją i profesjonalizmem udzielanych świadczeń zdrowotnych.
Dane kontaktowe
PRZYCHODNIA RODZINNA BARWINEK
Starowapiennikowa 42A/U3
25-112 Kielce
Telefon: +48 515 163 162
E-mail:
Godziny pracy:
pn-pt: od 08:00 do 18:00
sobota: 08:30 do 16:00

Media społecznościowe
Wszystkie prawa zastrzeżone Przychodnia Barwinek designed by DotRed Polityka prywatności Cennik