Przychodnia Barwinek - Kielce
2023-02-23 16:04:02
23 lutego - Dzień walki z depresją
„Depresja oznacza, że każdy dzień rozpoczyna się od aktu odwagi, czyli wstania z łóżka” – dziś obchodzimy Dzień Walki z Depresją , która jest jedną z najpowszechniejszych chorób psychicznych utrudniających normalne funkcjonowanie w społeczeństwie.
Według WHO depresja zajmuje 4 miejsce na liście najpoważniejszych chorób XXI wieku. W Polsce zmaga się z tą dolegliwością ponad 1,5 mln osób (dzieci, młodzież i osoby dorosłe).
Niestety ponad 80% Polaków niewiele wie o tej chorobie, dlatego w większości przypadków objawy depresji są ignorowane lub błędnie interpretowane.
Gdy czujesz się źle, to nie bój się prosić o pomoc. Nikt nie będzie Cię oceniał.
W naszej przychodni przyjmuje specjalista psychiatrii dr Agnieszka Buras-Plewka. Jeśli chcesz umówić się na wizytę, to nie musisz mieć skierowania. Nie obowiązuje również rejonizacja.

NASI PARTNERZYŚwiadczymy usługi medyczne dla całej rodziny w przyjaznej atmosferze przez profesjonalny zespół lekarzy i pielęgniarek. U nas pacjent zawsze jest najważniejszy.

Od początku swej działalności pragniemy kojarzyć się z rzetelnością, dobrą organizacją i profesjonalizmem udzielanych świadczeń zdrowotnych.
Dane kontaktowe
PRZYCHODNIA RODZINNA BARWINEK
Starowapiennikowa 42A/U3
25-112 Kielce
Telefon: +48 515 163 162
E-mail:
Godziny pracy:
pn-pt: od 08:00 do 18:00
sobota: 08:30 do 16:00

Media społecznościowe
Wszystkie prawa zastrzeżone Przychodnia Barwinek designed by DotRed Polityka prywatności Cennik